Informace Správy silnic o pokračování opravy ulice Frýdecké

Vážení rodiče,
ve středu 27. 3. 2024 se bude provádět pokládka asfaltu na ulici Frýdecké, proto bude silnice pro auta uzavřena. ČSAD dnes poskytlo škole informaci, že výluka dopravy tento den plánovaná není, takže ranní autobusy s dětmi se ke škole dostanou. Osobní auta ale mají vjezd zcela zakázán. S autem můžete zastavit na ulici Selské a ke škole dojít pěšky. Do 8 hodin budou na stavbě silnice počítat s příchodem dětí do školy. Oběd ve škole je zajištěn, jsou plánovány Honzovy buchty. Vyučování bude zkráceno tak, aby většina žáků opustila školu hromadně nejpozději do 13 h. Žáci 2. stupně budou mít výuku zkrácenu na 4 vyučovací hodiny, třídy 1. stupně se budou učit podle běžného rozvrhu hodin, tj. 4 nebo 5 vyučovacích hodin.

Družina má normální provoz, dětem a rodičům při odchodu ze školy bude umožněno přejít přes ulici na chodník nebo na ulici Selskou.
Stavební firma žádá všechny o co největší opatrnost při pohybu před školou!

Ve čtvrtek 28.3. jsou velikonoční prázdniny. V tento den bude ulice Frýdecká zcela uzavřena. Základní škola, mateřská škola, ani školní družina nebudou v provozu.

 

Souvislá oprava povrchu silnice III/4735 Horní Bludovice, III. etapa
Souvislá oprava povrchu komunikace ul. Frýdecká v Havířově se po přerušení z důvodu nepříznivých klimatických podmínek opět rozběhne od 13.3.2024.
Úsek opravy začíná v místě napojení ze silnice I/11 pod Bludovickým kopcem, kde budou zahájeny přípravné práce před pokládkou asfaltových vrstev s lokálními omezeními dopravy. Opravovaný úsek končí před křižovatkou s ul. U Lipek.
Dojde k výměně opotřebovaného krytu vozovky, několika uličních vpustí a realizaci vodorovné dopravní značení, které bude provedeno plastem za studena.

 

Termíny uzavírek:

13.3. – 31.3. 2024 (v případě nepřízně počasí až do 14.4.2024) – uzavírka pro osobní dopravu s výjimkou pro průjezd stavebních vozidel, IZS, autobusů, vozidel s povolením stavby a vozidel přepravujících děti do školy. Vozidla přepravující děti do školy budou mít na dodatkové tabulce vymezený čas pro průjezd, a to od 6:00 do 08:00 hodin a následně od 12:00 hodin do 13:00 hodin. V tomto termínu bude uzavírka v úseku od křížení ulice Frýdecká s ulicí U Lipek až po křížení ulice Frýdecká s jednosměrnou komunikací k čerpací stanicí EuroOil.

27.3. 2024 – kompletní uzavírka komunikace od 8:00 hod. V období od 12:00 hod. do 16:00 hod. bude umožněn průjezd pro BUS. V období od 12:00 hod. do 13:00 hod. bude umožněn vjezd vozidlům přepravujícím děti do ZŠ a MŠ Frýdecká (úsek od I/11 a po ul. U Lipek). Jednosměrná kom. k ČS Eurooil bude zobousměrněná od I/11.

28.3. – 31.3. 2024 - kompletní uzavírka komunikace vč. BUS (úsek od I/11 a po ul. U Lipek), Jednosměrná kom. k ČS Eurooil bude zobousměrněná od I/11.

Náhradní termíny kompletních uzavírek vč. BUS (jen v případě nepříznivých klimatických podmínek):

víkendy 6.-7.4. 2024 a 13.-14.4. 2024

zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.