Krmítka pro ptáčky

Krmítka pro ptáčky na zimu vyráběly děti ze ŠD Frýdecká ve spolupráci se SRBŠ původně jako jeden druh „zboží“ na plánovaný vánoční jarmark. Ten se nakonec kvůli koronavirovým opatřením nekonal, ale krmítka si i tak našla své majitele prostřednictvím dětí.  Za úžasné podpory rodičů se prodalo  celkem 40 krmítek a výtěžek z prodeje se děti velmi ochotně a rády rozhodly věnovat také dětem…dětem z dětských domovů. Nápad se našim malým školákům velmi líbil a všichni věříme, že Mário a Sabinka měli z vysněných vánočních dárků velkou radost.

Děti chválíme za ochotu vyrobit dárek a obdarovat  někoho jiného a rodičům děkujeme za podporu.

B. Paseková

 

Dětem i vychovatelkám z družiny moc děkujeme!
Z vybraných peněz za krmítka jsme nakoupili vánoční dárky pro Mária z Dětského domova Čeladná a Sabinu z Dětského domova Liptál. S kluky a holkami z dětských domovů už mnoho let prožíváme Štědrý den a vánoční svátky v našem volnočasovém areálu Myšinec, kde jsme jim dárky předali. Mário i Sabča z nich měli velkou radost!
 
Více o Duhových Vánocích v prokliku ZDE.
Více o činnosti S5 Správná pětka | Facebook.
 
Vladislav Sobol
zakladatel oddílu dětí z DD Správná 5.
 
 

 

Mário má aktuálně v oblibě Spider mana.A další, co Mário miluje je hudba. Zatím mohl v domově poslouchat jen v klubovně, co zrovna hrálo. N
zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni