Projekt "sport do škol" na naší škole

Projekt Sport do škol na naší škole

Ve druhém pololetí tohoto školního roku se žáci prvního ročníku zapojili do projektu Sport do škol, během kterého si mohli po dobu jednoho měsíce, vždy v pondělí, vyzkoušet jednu sportovní disciplínu. V březnu to byl fotbal, v dubnu stolní tenis, v květnu ragby a v červnu je to moderní gymnastika.

Žáci tak měli po dobu jedné vyučovací hodiny týdně možnost pracovat pod vedením trenéra daného sportu, seznámit se s danou sportovní disciplínou a vyzkoušet si základy hry. Všichni trenéři i trenérka měli k dětem velmi hezký vztah, děti podporovali. Prvňáčci se aktivně zapojovali do všech činností a všem se nám to moc líbilo. Budeme se i v budoucnu těšit na další takovéto aktivity.

 

Mgr. Lenka Žůrková

zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.