SuperStar 2019 - hudební soutěž žáků 1. stupně

I v letošním roce proběhla na naší škole soutěž SuperStar, které se zúčastnilo 21 žáků ve třech kategoriích. Role porotců se zhostily paní Ivana  Sobolová - předsedkyně SRBŠ, paní Renáta Enenkelová – vychovatelka ŠD a zpěvačka kapely Music Drink, paní Jana Horská – učitelka ZUŠ Bohuslava Martinů, vyučující hudební nauku, klavír, zpěv a speciálním hostem byla mladá zpěvačka Vali Angel (vlastním jménem Valerie Kaňová), která v první a druhé třídě navštěvovala naši školu. Soutěž zpestřila svým úžasným zpěvem, milými dárky pro vítěze a na konci soutěže autogramiádou, na které se zdálo, že fronta nebude mít konce.

Žáci měli připravena pěvecká vystoupení s hudebním doprovodem a zazněla také píseň s doprovodem na kytaru. Všichni soutěžící projevili velkou odvahu vystoupit před svými spolužáky prvního stupně, před učiteli a odbornou porotou. Atmosféra celé soutěže byla úžasná a strhující. Soutěžící podali skvělé výkony a na některých ani nebyla znát tréma. Myslím, že jsme strávili opravdu hezké tři hodiny. Ocenit bych chtěla skvělé publikum, které své spolužáky dokázalo podpořit a to i v případě, kdy tréma byla opravdu veliká.

Pro všechny soutěžící byly připraveny krásné ceny, které jsme mohli zakoupit díky spolku SRBŠ. Všem vítězům gratulujeme.

Ráda bych touto cestou poděkovala porotcům, kteří se této role ujali ve svém volném čase, vyučujícím 1. stupně za uspořádání třídních kol soutěže a pomoc při organizaci soutěže, soutěžícím za jejich vystoupení a vše, co s ním bylo spojeno (hudba, kostýmy), a panu učiteli Volnému za technickou přípravu.

Mgr. Lenka Žůrková

 

Umístění v jednotlivých kategoriích:

  1. kategorie                    2.kategorie                           3. kategorie

 

  1. Sobolová Sofie              1.Plevová Barbora                 1. Enenkelová Natálie   
  1. Šťastná Magdaléna        1.Jadrná Klára                       2. Boháčová Elen
  1. Pawlasová Adéla           1.Ožanová Leontýna              3. Neuwirt Radek

                                                                                             Šindlerová Anna

zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni