Pravidla Minecraft serveru

Přihlášením do školního serveru souhlasíte s těmito pravidly

 1. OBECNÁ pravidla (Platí všude):
  1. Zákaz obtěžování jiných hráčů jakýmkoliv způsobem (Pokud to nebylo se všemi hráči předem domluveno).
  2. Je zakázáno jakékoliv neslušné, vulgární, rasistické, úchylné či sexuální a neetické chování a vyjadřování narážek přímo na sexuální tématiku jakýmkoliv způsobem.
  3. Zákaz diskriminace, rasismu, urážení, znevýhodňování hráčů a věcí, které by mohly hráče jakýmkoliv způsobem zesměšnit.
  4. Podmínkou hraním na Školním SMP je mít všude nastavené své reálné jméno! Ve hře danému hráči nastaví jméno správce serveru (nebo jakýkoliv člen, který má přístup k /nick), avšak na Discord serveru je za toto zodpovědný sám hráč, který si ho hned po přihlášení nastaví pomocí /nick <reálné jméno>.
  5. Za svůj účet je zodpovědný pouze majitel daného účtu, nikoliv správce serveru, nebo kdokoliv jiný.
  6. Je zakázáno jakýmkoli způsobem porušovat zákony EU a ČR nebo SR.
  7. Pokud hráč poruší pravidla, bude potrestán dle uvážení správce serveru, který bude hráče trestat.
  8. Je zakázáno obcházet trest.
  9. Při udělování trestu je správce serveru povinen uvést důvod trestu. 10. Proti trestu se lze odvolat pouze podáním žádosti o unban/unmute na našem discord serveru (nikde jinde), která musí být vyplněna podle vzoru. Hráč má právo řešit pouze svůj trest. V opačném případě budou žádosti automaticky zamítnuty.
  11. Pokud bude hráč potrestán, všechno, co na server přispěl, vybudoval, vyhrál, ..., nebude nijak navráceno.
  12. Pravidla se mohou kdykoliv změnit bez udání důvodu a upozornění.
  13. Je zákázáno navádět hráče k porušovaní pravidel
  14. Je zákázáno navádět hráče k použití příkazů, nebo klávesových zkratek, které jim mohou jakkoliv uškodit nevědomky.
  15. Je zakázáno vlastnit více než 1 účet za účelem získání výhod nebo obejítí trestu, nebo jiného zneužití.
  16. Je přísně zakázáno porušovat řád školy ZŠ Frýdeká! Pří porušení může být udělen perma ban a podle závažnosti i trest ve škole (ve formě poznámky, důtky třídního učitele, nebo ředitelky apod.)
   
 2. 16. Nikdo nemá právo po někom vyžadovat přihlašovací údaje na Školní SMP. V případě poskytnutí těchto údajů třetí osobě, nebo v případě prolomení vašeho hesla neneseme žádnou odpovědnost za případné škody. Volte vždy silná hesla.
  17. Přísný zákaz vydávání se za jiné hráče!
  18. Je zakázáno jakkoliv poškozovat server.
  19. Pokud hráč nalezne chybu kdekoliv na Školním SMP, je povinen tuto chybu nahlásit správci serveru. Je zakázáno tuto chybu zneužívat, nebo šířit dál mezi hráče.
  20. Důkazným materiálem se rozumí NEUPRAVENÝ ! screenshot nebo video, který je dobře posuzovatelný a zobrazuje datum a čas události, nikoliv svědek. Důkaz starší 7 dnů od události, na kterou odkazuje, je neplatný.
  21. Je přísně zakázáno vytvářet a podávat falešné důkazy.
  22. Je zakázáno psát nevyžádané zprávy se záměrem zahltit chat (spam) jak ve veřejném tak v soukromém chatu.
  23. Je přísně zakázáno hledat a zneužívat děr (chyb), popř. přejímání významu určitých slov v pravidlech.
  24. Je zakázáno používat nepovolené modifikace hry, například hacked clienty s aktivovanými modifikacemi a jakékoliv dodatečné modifikace, které jakkoliv znevýhodňují hráče ostatní hráče. Ostatní modifikace a klienty (které nejsou v tabulce povolených modifikací a klientů) používá hráč na vlastní nebezpečí.
  25. Neznalost pravidel NEOMLOUVÁ!!!
   
 3. - - - - - - - - - - Pravidla pro MINECRAFT SERVER:
  1. Zákaz ničení přírody a griefingu.
  2. Správce serveru není povinen navrátit hráči rozgriefovanou oblast pokud k tomu nemá hráč nemá dostatečné důkazy.
  3. Zákaz přihlašování se za jiné hráče z jakéhokoliv důvodu (Pokud tak uděláte, dá se přesně zjistit kdo to udělal).
  4. ZÁKAZ SPEEDRUNOVÁNÍ! Kazí to hru ostatním hráčům. To znamená, že se na všechny důležité části hry všichni dohodnou před konáním.
  5a. Přísný zákaz věcí, které by zbytečně zatěžovaly server.
  5b. Každý hráč má nárok na vlastnění pěti automatických farem. Pokud hráč vlastní více, než 5 auto. farem (a zatěžuje tím server), může mu hrozit odstranění přebytečných farem bez informování a popřípadě i ban (podle vlivu na server).
  6. Je zakázáno vlastnit předměty, které nelze získat obyčejným hraním. Pokud narazíte na jakýkoliv předmět, který do hry nepatří, je hráč povinen ho odevzdat správci serveru.
  7. V případě obchodu s druhým hráčem a následným okradením má hráč právo na navrácení předmětů, musí k tomu však dodat dostatečné množství důkazů, proto vždy doporučujeme si v průběhu "tradovaní" pořizovat záznam obrazovky, nebo fotit obrazovku.
  8. Je zakázáno ničit okolí staveb hráčů.
  9. Je zakázáno vlastnit více než 20 položených spawnerů na oblasti o 200x200 bloků a zároveň více než 5 položených spawnerů v jednom chunku. Při porušení můžou být přebytečné spawnery bez výzvy a náhrady odstraněny.
  10. Je zakázáno vlastnit oblast, která jakkoliv způsobuje lagování serveru. Velké třídičky, ... Při porušení bude zdroj lagu odstraněn bez výzvy a náhrady.
  11. Je přísně zakázaný tpakillingu, neboli zaslání žádosti o teleport, nebo požádání o zaslání žádosti o teleport k hráči a následné zavraždění hráče, pokud o tom hráč není předem informován.
  12. Spawnkillování je přísně zakázáno!
  13. Vykrádání zakázáno.
 4. 14. Je zakázáno vlastnit veřejnou oblast s infused hoppery nebo jinými automatickými sbírači itemů. Ve všech případech je nutno v bezprostřední blízkosti od oblasti varovat příchozího hráče před riziky nenávratné ztráty itemů. 15. Je přísně zákázáno používat, vyrábět, skladovat a vlastnit itemy (pokud u specifického itemu není napsána vyjímka) vyvěšené v ⛔┃nelegální-itemy! 16. Je ZAKÁZÁNO jakkoliv zneužívat /sethome. 17. Je zakázáno jakkoliv si přivlastňovat pozemky na spawnu. Každý pozemek si hráč musí koupit a já mu udělím povolení, že může pozemek aktivně využívat.
   
 5. - - - - - - - - - - Pravidla DISCORD SERVERU: 1. Je zakázána propagace jiných discord serverů. 2. Je zakázáno mass-spamovat označení (třeba @kamarad, @moje-mama, @ everyone, ...). 3. Je zakázáno odesílat nevhodné nápady a žádosti. 4. Je zakázáno odesílat "nápady", co nejsou nápady. 5. Je zakázáno spamovat kdekoliv na serveru. 6. Je zakázáno zahlcovat boty. 7. Pokud tvůj nápad schválí hráči, nemusí být přidán. Hlavní rozhodnutí padá na správce a developera serveru. 8. V hlasových kanálech je zakázáno používat měniče hlasu a pouštět nevhodné zvuky. 9. Uživatel je povinen dodržovat pravidla, podmínky a ToS služby Discord. 10. Je zakázáno posílat mnoho gifů naráz. Je to otravné, zahlcuje to chat a někdo z toho může mít i záchvaty.
   
 6. - - - - - - - - - - TL;DR: Chovej se jako člověk, respektuj ostatní, nenadávej nikomu, nepodváděj a měj zábavu! Tyto pravidla si dovolujeme kdykoliv změnit bez upozornění! Hraním na Školním SMP souhlasíte s těmito pravidly.
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.