Běh Havířova 2015

16. 6. 2015

Za krásného slunečního dopoledne se konalo městské kolo lehkoatletického trojbojena hřišti ZŠ M. Kudeříkové. Tohoto sportovního klání se zúčastnily všechny třídy 1. až 5. ročníku naší školy se smíšenými šestičlennými družstvy. Soutěžilo se v hodu míčkem, v běhu na 60 m a skokem do dálky.

 

A jak dopadli naši žáci? Prvňáčci ve složení A. Somerlíková, A. Šindlerová, J. Ressová, J. Číž, V. Muras, M. Moj obsadili skvělé 2. místo a zajistili si postup do okresního kola, které se koná 23. 6. Kubík Číž se umístil v jednotlivcích na 1. místě.

Naši druháčci se umístili na krásném 3. místě v tomto složení J. Kubiczková, L. Venglářová, D. Kolenčiaková, O. Syslo, R. Ožana, J. Sladký. Justýnka Kubiczková v jednotlivcích stála na bedně na 1. místě.

Všem sportovcům blahopřejeme a děkujeme nejen medailistům za vzornou reprezentaci školy.

O pár hodin později se na hřišti na ul. Astronautů konal tradiční Běh Havířova. O vynikající výsledky se postarala Justýnka Kubiczková, která skončila na 3. místě, její bratr Adam zvítězil ve své kategorii a do třetice Barča Křístková obsadila 2. místo. Byli jste skvělí, děkujeme!!!!!!!!!!

zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni