A opět tradičně se zaplnila 5. 2. 2015 v dopoledních hodinách tělocvična naší školy pohádkovými bytostmi, zvířátky, vojáky, tanečnicemi……, aby si společně s Hopsalínem zatančili, zasoutěžili a pořádně se odvázali.
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.