MS v hokeji

1. května odstartovala hokejová horečka v Praze a Ostravě a nás ani ve snu nenapadlo, že se 28 dětí školní družiny zúčastní této velké sportovní události.

 

Díky projektu Vstupenky do škol jsme zjistili podmínky a zaslali žádost s nakreslenými plakáty na konkrétní adresu. Nemohli jsme se dočkat odpovědi.

Naše žádost byla zpracována a s radostí nám bylo oznámeno, že jsou schopni vyhovět v rozsahu 30 vstupenek na zápas, který si můžeme určit . Nejtěžším úkolem bylo vybrat ze 60 žáků pouze 28.

Nastal den D. Autobus byl přistaven ke škole, děti oblečeny do reflexních vest, aby se nám neztratily mezi 8832 diváky. Policie, ochranka a pořádková služba nás doprovodila až do ČEZ ARÉNY v Ostravě.

Fandili jsme Norsku i Bělorusku, byli jsme součástí mexické vlny, sledovali rozdováděné maskoty Boba a Bobka. Co dodat? Byla to paráda, skvělá atmosféra a hlavně zážitek na celý život.

PS. Chválím všechny účastníky tohoto „zájezdu“ za jejich disciplinovanost , poděkování patří i mamince p. P. Vaňkové za pomoc při organizaci a dozoru.

Ved. vychovatelka ŠD Grygarová Eva

zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni