Šimon Myslivec vyhlášen havířovským Sportovcem roku 2016

 

12. 5. 2017

V neustálém víru tenisových tréninků, turnajů, ale i nutné rehabilitace přišla pro Šimona Myslivce ve čtvrtek 23.2.2017 příjemná změna. Byl totiž Radou města Havířova spolu se svými nejbližšími pozván na Slavnostní večer u příležitosti Ocenění osobností společenského života města v roce 2016.

 

A tak si místo obvyklého sportovního oblékl společenský oděv a v Kulturním domě Leoše Janáčka napjatě očekával, jak to celé bude probíhat. Všichni ocenění v různých kategoriích byli vždy představeni divákům ve videoklipu a postupně zváni na pódium. Z rukou paní primátorky pak převzali diplomy, kytice a další věcné ceny. Tyto sekvence se střídaly s nádhernými melodiemi v podání Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.

Šimon byl vyhlášen Sportovcem roku 2016 v kategorii Žáci, a to zejména díky svým třem největším loňským tenisovým úspěchům. Podařilo se mu získat 3. místo ve čtyřhře na Mistrovství České republiky v Liberci. Dále zvítězil ve dvouhře na mezinárodním tenisovém turnaji okruhu Tennis Europe v Hrádku nad Nisou a na tomtéž turnaji obsadil 3. místo ve čtyřhře. Na turnaji stejného okruhu v polském Krosnu zvítězil ve čtyřhře a ve dvouhře obsadil 3. místo.

Na závěr nezbývá než Šimonovi pogratulovat a popřát mnoho zdaru v další sezoně.

Velké poděkování patří také naší paní ředitelce Mgr. Jiřině Sivé, že se díky ní Rada města Havířova o úspěších žáka naší školy dozvěděla.

 

zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni