SuperStar 2015

Po roce na naší škole opět proběhla soutěž SuperStar. Letos o výsledku v jednotlivých kategoriích rozhodla odborná porota ve složení: paní Ivana  Sobolová (předsedkyně SRBŠ), paní Lenka Pajurková (vyučující hru na hudební nástroje – ZUŠ Bohuslava Martinů), paní Jana  Horská (vyučující hru na hudební nástroje a hudební nauku – ZUŠ Bohuslava Martinů) a pan Jakub Krakowczyk (bubeník hudební skupiny Nebe).

 

Jelikož se rok od roku zvyšuje pomyslná laťka vystupujících, měli jsme možnost zhlédnout pěkná vystoupení 23 žáků ve třech kategoriích a porota měla opravdu velmi těžké rozhodování. Žáci měli připravena pěvecká vystoupení s hudebním doprovodem, ale i bez něj a zazněly také písně s vlastním doprovodem na kytaru i klavír. Všichni soutěžící projevili velkou odvahu vystoupit před svými spolužáky prvního stupně, před učiteli a odbornou porotou.

Atmosféra po celou dobu soutěže byla naprosto úžasná a strhující a všichni jsme si odnesli příjemný zážitek. Za přispění sdružení SRBŠ si všichni účastníci této soutěže odnesli krásné ceny, které dětem předali členové poroty. Všem vítězům gratulujeme!

Ráda bych touto cestou poděkovala porotcům, kteří se této role ujali ve svém volném čase, vyučujícím 1. stupně za uspořádání třídních kol a dětem za jejich přípravu (hudba, kostýmy).

Mgr. Lenka Žůrková

Kategorie I.

  1. místo Radek Neuwirt (1. C)
  2. místo Natálie Zacharová (1. A)
  3. místo Tereza Lišková (1. C)

Kategorie II.

  1. místo Adéla Drastichová (3. A)
  2. místo Vendula Mikulová (3. A)
  3. místo Sára Richter (2. A)

 

Kategorie III.

  1. místo Denis Krupička a Matyáš Volný (5. A)
  2. místo Alice Bíbrová (4. C)
  3. místo Zlata Zerzánová (4. C)
zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni