SuperStar 2016 – hudební soutěž žáků 1. stupně

2. 11. 2016

I letos na naší škole opět proběhla soutěž SuperStar. O výsledku v jednotlivých kategoriích rozhodla odborná „Hvězdná porota“. Stejně jako loni se povedlo do poroty získat významné osobnosti populární hudby. Letos do role porotců usedli pánové Nikolaj Arichtev a Jakub Dominik –      členové hudební skupiny Kryštof, dále pak paní Ivana  Sobolová – předsedkyně sdružení SRBŠ a paní Renáta Enenkelová – vychovatelka ŠD.  Jelikož se rok od roku zvyšuje pomyslná laťka vystupujících, měli jsme možnost zhlédnout pěkná vystoupení 25 žáků ve třech kategoriích a porota měla opravdu velmi těžké rozhodování. Žáci měli připravená pěvecká

 

vystoupení s hudebním doprovodem, ale i bez něj a zazněly také písně s vlastním doprovodem na kytaru nebo klavír. Všichni soutěžící projevili velkou odvahu vystoupit před svými spolužáky prvního stupně, před učiteli a odbornou porotou. Mezi jednotlivými kategoriemi proběhla také nesoutěžní hudební vystoupení žáků prvního stupně a loňských vítězů.

Atmosféra po celou dobu soutěže byla zábavná a všichni jsme si odnesli příjemný zážitek. Za přispění sdružení SRBŠ si všichni účastníci této soutěže odnesli krásné ceny, které dětem předali členové poroty. Všem vítězům gratulujeme.

Ráda bych touto cestou poděkovala porotcům, kteří se této role ujali ve svém volném čase, panu Arichtevovi a panu Dominikovi ze skupiny Kryštof za to, že nabídku do role porotců přijali, panu učiteli Volnému za technickou přípravu a průběh po celou dobu soutěže, vyučujícím 1. stupně za uspořádání třídních kol a dětem za jejich přípravu (hudba, kostýmy).

Mgr. Lenka Žůrková

Umístění v jednotlivých kategoriích

Kategorie I.

  1. místo Barbora Plevová (1.C)
  2. místo Matěj Bíbr (1.A)
  3. místo Boris Arichtev (1.C)

Kategorie II.

  1. místo Radek Neuwirt (2.C)
  2. místo Sára Richter (3.A)
  3. místo Natálie Zacharová (2.A)

Anna Šindlerová (3.A)

 

Kategorie III.

  1. místo Beata Bubová (5.C)
  2. místo Melánie Enenkelová (5.A)

Martina Janotková (5.A)

  1. místo Laura Bortoli (5.C)
zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni