Výlet ŠD Hradec nad Moravicí

21. června 2012 se 51 dětí školní družiny zúčastnilo celodenního výletu. Obdivovali jsme nádhernou expozici Bílého zámku, poté následoval autobusem přesundo areálu československého opevnění v Darkovičkách, kde jsme byli seznámeni s originální výzbrojí a životem vojáků v opevnění před 2. světovou válkou. Výborně jsme zvládli výstup na těžkou bojovou techniku .Sluníčko nám svítilo a nám všem se to moooooc líbilo.

Hradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíHradec nad MoravicíDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičkyDarkovičky
zpět na seznam
zobrazit všechny aktuality
Jídelna

přístup k systému objednávání stravy

Družina

kontakty, vyzvedávání dětí, provozní informace, rozpis oddělení

Výstavy

aktuální vyhodnocení mezinárodní výstavy

*

výstava v prostorách školy

Měsíční plán

kalendář akcí ve škole i mimo ni

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.